FORGOT YOUR DETAILS?

GEL GEL BALON

EL SALLAYAN REKLAM BALONLARI

Reklam ihtiyacı olan tüm işletmelere yönelik olarak üretilen bu ürünler işletmeci içinde bilinirliği arttırarak hafızalarda kalıcı etkisiyle istenileni vermektedir.

Ürün ebatları olarak ise 2m ile 6m ye kadar gel gel balonu üretilebilmektedir. Uzun yıllar kullanımı sağlamak için ise sotina outdoor kumaş ve kaliteli baskı seçenekleriyle desteklenmektedir. Zamanla oluşabilecek deformasyonlar önceden engellenmiş olmaktadır. Modelleme ise sizden gelen istekler üzerine belirlenerek önceden 3d tasarım kısmıyla ürün modeli rengi gibi önemli hususlar belirlenerek baskıya girilmektedir.

Gel Gel Balonlar model olarak Haraketli reklam yani el sallayan reklam balonlarıdır.

%40'lara varan indirimlerden yararlanmak için bizi takip edin

İKİ YÖNLÜ REKLAM

İKİ YÖNLÜ REKLAM İki yüzeyindede logonuz veya ürünün tanıtmanızın kolaylığı. Yüksek kaliteli baskı yüzeylerine en iyi sekilde değerlendiririz.

AYDINLATMALI

Işığın az olduğu alanlarda rahatlıkla kullana bileceğiniz bir üründür.. Dilerseniz aydınlatmanın kapatılıp aça bilirsiniz.

EBAT

İstenilen opsiyonel ve standart ölçüler de olmak üzere dilediğiniz ürünün dileğiniz şekilde üretelim. Ölçüleri siz belirleyin

EKONOMİK

Reklam ürünleri içinde fiyatı ve görünürlüğü olarak en çok talep gören ürünlerdir. Portable olmasıda ayrı bir avantajdır.

TOP